O nás

COFFEE HOUSE

Působíme na českém trhu od roku 1990.Zabýváme se prodejem vybraných kávovarů a kávy společnosti Lavazza,illy.Výhradní nabídkou je tzv. kapslový systém Espresso Point a Espresso System. V zastoupení jsou zde i značky Garibaldi,El Mundo,Mitaca.Systém Espresso Point a Espresso System – čerstvě umletá káva je spresována v nezávadných potravinářských polypropylenových tabletách, které jsou hermeticky balené po kusech nebo po dvou kusech.Tím je zajištěno od výrobce stále stejné množství, chuť a vůně kávy. Při její přípravě se zužuje vliv neodborných manipulací s kávou, kterou může být např. mletí, které výrazně ovlivňují její kvalitu.Tato káva je oblíbená díky pečlivě vybraným druhům a zrnkům (převážně arabika), které jsou harmonicky sladěny a upraveny tak, aby utvářely chuťově dokonalý celek.

Poznejte přednosti kapslového systému jako je snadná obsluha kávovaru (poloautomat, automat), stylový design, snadná instalace a mobilita (vlastní nádrž na pitnou vodu), nepotřebujete mlýnek a jistě oceníte i nízkou spotřebu energie.

Káva si uchovává aroma a všechny vlastnosti z čerstvého pražení až po celý rok. Vytvoří v šálku nadýchanou krémovou pěnu a dokáže neodolatelně provonit místnost.

Nabízíme záruční i pozáruční servis samozřejmostí.

Přihlášení